Estonia Latvia Lithuania Finland Norway Sweden Bulgaria Czech Poland Denmark Serbia Croatia Romania Bosnia Herzegovina Slovenia Slovakia Germany
LT | По-Русски

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

Koks yra varpos didinimo metodikos veikimo principas?

Atlikus daugybe tyrimu susikaupe ziniu, kurios leidzia itin greitai pasiekti ispudingu vyrisko lyties organo didinimo rezultatu, taip pat sukurta keletas veiksmingu metodiku. Siu metodiku pagrindas yra bendrieji principai, paremti paprastais ir veiksmingais pratimais. Darant toki poveiki varpos ilgis dideja del audiniu tempimo ir augimo proceso. Tai galima palyginti su kulturizmu.

Ar pries pradedant treniruotis butina pasitarti su gydytoju?

Ne. Sie pratimai yra gydytoju patvirtinti. Pratimu sistema yra visiskai saugi taikyti ir is tikruju veikia.

Nuo keliu metu galima taikyti sia metodika?

Unikali pratimu sistema tinka bet kokiam amziui.

Po kiek laiko pasieksiu rezultatu?

Viskas priklauso nuo jusu fiziologijos ir daugelio kitu veiksniu � psichologiniu, anatominiu ir fiziniu. Jau pritaike sia metodika vyrai tvirtina, kad rezultatas matyti jau po dvieju savaiciu!

Ar didejimas vyksta greiciau, kai treniruojamasi ilgiau?

Taip, kuo ilgiau treniruosites, tuo ispudingesniu rezultatu pasieksite.

Skaiciau, kad vidutinis varpos ilgis 15 centimetru. Kaip del kitu tautybiu ar saliu vyru?

Siuo metu vienas is issamiausiu varpos tyrimu yra Kinsio ataskaitos. Siame darbe tvirtinama, kad vidutinis europoidu rases vyro penio ilgis yra 15,7 cm, o apimtis � 9,4 cm, o negroidu rases vyro penio ilgis yra 15,9 cm, o apimtis � 9,6 cm. Skirtumas yra tik 0,2 cm, o tai nera statistiskai reiksmingas skaicius. Dydziu skirtumas apskritai yra minimalus, net nereiksmingas, sis faktas yra zinomas visame pasaulyje.

Ar masturbacija turi itakos penio dydziui?

Yra nuomone, kad kuo daugiau masturbuojama, tuo maziau auga. Siuo klausimu yra skirtingu nuomoniu, daug kas tai patvirtina, kiti (ju yra mazdaug tiek pat) teigia, kad tai netiesa.

Ar isankstinis �isilimas� turi itakos augimui?

Tiesioginio rysio nepastebeta.

Kokios garantijos?

Garantuojamas jusu pasitenkinimas. Nesate pirmasis sios metodikos taikytojas, o tie, kurie jau patys patyre musu programos poveiki, yra patenkinti ir vel ja uzsisako. Daznai klientai pasakoja apie mus savo draugams.
Viktoras, 26 metai
Pirmi rezultatai buvo matyti jau po kelių savaičių. Nesakau, kad varpa iškart paaugo 10 cm, bet pajutau seksualinių jėgų antplūdį, o mano varpa tapo brandesnė.
etras, 34 metai
Pirmas pokytis, kurį pastebėjau pritaikęs varpos didinimo programą, įvyko po savaitės. Pajutau, kad mano erekcija tapo ilgesnė.
Rimas, 25 metai
KPo dviejų treniruočių savaičių nebeatpažįstu savo varpos, kai žiūriu į save veidrodyje. Mano mergina sako, kad lovoje tapau labiau ištvermingas.
Kęstas, 23 metai
Pritaikius metodiką mano varpa tapo kietesnė, stipresnė ir ištvermingesnė, nei kada nors galėjau tai įsivaizduoti.
Justas, 24 metai
Atlikdamas jūsų sistemos pratimus pailginau varpą 2 cm, o jos storis padidėjo apie 1,5 cm. Metodika yra tiesiog nuostabi!
Aleksandras, 23 metai
urbūt kaip ir dauguma abejojau metodikos veiksmingumu. Nusprendžiau vertinti ją moksliniu požiūriu ir, jei prireiktų, išsklaidyti mitą. Prieš treniruočių pradžią kruopščiai išmatavau varpą. Mano nuostabai nebuvo ribų, kai po pusantro mėnesio pasimatavau vėl. Ji pailgėjo net 3,5 cm ir sustorėjo daugiau kaip 1 cm. Tai iš tikrųjų veikia, net jei mano rezultatai nėra didžiausi.
Giedrius, 30 metų
Po reguliarių dviejų su puse mėnesių užsiėmimų varpa pailgėjo nuo 15,5 iki 20,5 cm. Storis padidėjo maždaug 2 cm. Fantastinių rezultatų nesitikėjau. Kalbant nuoširdžiai, maniau, kad jų išvis nebus ar kad bus nedideli.
Valdas, 22 metai
po dviejų mėnesių stovi, žiūri į savo „megaįrankį“ ir galvoji „Nieko sau... na tai bent!“. Įgijau pasitikėjimą savimi, galiu seksualiai bendrauti kur kas geriau.
Eduardas, 31 metai
Dėl savo pasiekto rezultato supratau, kad didelė varpa seksui yra išties puikumėlis! Labai ačiū!
Tomas, 28 metai
Patikėjau savo jėgomis lovoje. Nežinau, ar veikia pratimai, ar tai tiesiog psichologiniai dalykai, bet erekcija tapo tiesiog stulbinama, galiu valandų valandas tenkinti moterį. Argi tai ne puiku?