Estonia Latvia Lithuania Finland Norway Sweden Bulgaria Czech Poland Denmark Serbia Croatia Romania Bosnia Herzegovina Slovenia Slovakia Germany
LT | По-Русски

Kontaktai

Viktoras, 26 metai
Pirmi rezultatai buvo matyti jau po kelių savaičių. Nesakau, kad varpa iškart paaugo 10 cm, bet pajutau seksualinių jėgų antplūdį, o mano varpa tapo brandesnė.
etras, 34 metai
Pirmas pokytis, kurį pastebėjau pritaikęs varpos didinimo programą, įvyko po savaitės. Pajutau, kad mano erekcija tapo ilgesnė.
Rimas, 25 metai
KPo dviejų treniruočių savaičių nebeatpažįstu savo varpos, kai žiūriu į save veidrodyje. Mano mergina sako, kad lovoje tapau labiau ištvermingas.
Kęstas, 23 metai
Pritaikius metodiką mano varpa tapo kietesnė, stipresnė ir ištvermingesnė, nei kada nors galėjau tai įsivaizduoti.
Justas, 24 metai
Atlikdamas jūsų sistemos pratimus pailginau varpą 2 cm, o jos storis padidėjo apie 1,5 cm. Metodika yra tiesiog nuostabi!
Aleksandras, 23 metai
urbūt kaip ir dauguma abejojau metodikos veiksmingumu. Nusprendžiau vertinti ją moksliniu požiūriu ir, jei prireiktų, išsklaidyti mitą. Prieš treniruočių pradžią kruopščiai išmatavau varpą. Mano nuostabai nebuvo ribų, kai po pusantro mėnesio pasimatavau vėl. Ji pailgėjo net 3,5 cm ir sustorėjo daugiau kaip 1 cm. Tai iš tikrųjų veikia, net jei mano rezultatai nėra didžiausi.
Giedrius, 30 metų
Po reguliarių dviejų su puse mėnesių užsiėmimų varpa pailgėjo nuo 15,5 iki 20,5 cm. Storis padidėjo maždaug 2 cm. Fantastinių rezultatų nesitikėjau. Kalbant nuoširdžiai, maniau, kad jų išvis nebus ar kad bus nedideli.
Valdas, 22 metai
po dviejų mėnesių stovi, žiūri į savo „megaįrankį“ ir galvoji „Nieko sau... na tai bent!“. Įgijau pasitikėjimą savimi, galiu seksualiai bendrauti kur kas geriau.
Eduardas, 31 metai
Dėl savo pasiekto rezultato supratau, kad didelė varpa seksui yra išties puikumėlis! Labai ačiū!
Tomas, 28 metai
Patikėjau savo jėgomis lovoje. Nežinau, ar veikia pratimai, ar tai tiesiog psichologiniai dalykai, bet erekcija tapo tiesiog stulbinama, galiu valandų valandas tenkinti moterį. Argi tai ne puiku?